تور روسیه | کوه آخون بزرگ سوچی

کوه آخون بزرگ سوچی

تور روسیه - کوه آخون بزرگ سوچی

کوه آخون بزرگ سوچی

کوه آخون بزرگ سوچی یکی از دیدنی های سوچی روسیه می باشد که علاوه بر مردم روسیه که بسیار به این مکان علاقمند هستند، گردشگران تور روسیه از همه ی کشورها برای گردش در این مکان و دیدن مناظر زیبای آن به شهر سوچی روسیه سفر می کنند. کوه آخون بزرگ به دلیل وجود طبیعت بسیار دیدنی از تفرجگاه های مورد علاقه گردشگران ایرانی نیز می باشد که با شرکت در تور روسیه و یا تور سوچی می توانند از آن دیدن کنند.

آخون بزرگ سوچی اسم کوهی است که به فرمان استالین در سال ۱۹۳۵ – ۱۹۳۶ برج دیدبانی تاریخی بسیار زیبا و دیدنی در آن ساخته شد. معمار معروف اهل مسکو سرگی ووروبیوف این برج تاریخی را طراحی و بنا نهاده است. معماری این برج به سبک برج های دیده بانی قرون وسطی معمول در منطقه قفقاز می باشد که بلندای این برج دیده بانی ۵/۳۰ متر می باشد و مناظر بسیار زیبایی از رشته کوه های قفقاز را از آن می توان دید. با ایستادن در برج دیده بانی گردشگران می توانند نمایش شگفت انگیزی از طبیعت کوهستانی منطقه و سواحل دریای سیاه را داشته باشند.

علاوه بر ساخت برج دیده بانی از دیگر کارهایی که به دستور استالین انجام شد ساخت جاده ای آسفالت برای رسیدن به قله کوه آخون بزرگ به طول ۱۱ کیلومتر است که در مدت زمان ۱۰۲ روز ساخته شد و به نوبه خود رکوردی در امر جاده سازی به شمار می رود. رانندگی در این جاده کوهستانی دیدنی و جذاب، یکی از لذت های واقعی دنیا می باشد که اگر همراه با یک راهنما انجام شود، این تحربه لذت بخش را ایمن می کند.

کوه آخون بزرگ سوچی ۶۶۳ متر از سطح دریا ارتفاع دارد که بلندترین مکان این شهر می باشد و با ایستادن در ارتفاعات آن تابلویی را پیش رو دارید که شاهکار طبیعت است. کوه آخون بزرگ سوچی هر ساله هزاران گردشگر روسی و خارجی را به خود جذب می کند که علاوه بر گذشتن از جاده ی زیبایی که ماتسستا را به کوه آخون وصل می کند، با گردش و بازدید از برج دیده بانی می توانند سوار بر چرخ و فلک نزدیک برج دیده بانی شوند که هر چرخش کامل این چرخ و فلک ۵ الی ۹ دقیقه طول می کشد که امکان بسیار خوبی را برای عکاسی گردشگران فراهم نموده است و به دلیل آهسته بودن چرخش ها عکس ها از کیفیت خوبی هم برخوردار هستند.

در کنار برج دیده بانی رستوران ها و غذاخوری هایی وجود دارند که باچای دم کشیده در سماور روسی و عسل و کباب آبدار خوشمزه و انواع نوشیدنی ها از گردشگران پذیرایی می کنند. همچنین یک توصیه بسیار مهم که به گردشگران تور روسیه می شود که حتما در یک روز روشن و بدون ابر و غبار اقدام به سفر به این کوه نمایند چرا که با ابری بودن آسمان به دلیل ارتفاع بالا از مناظر، آن طور که باید لذت نخواهند برد. این طبیعت بسیار زیبا به همراه غارهای آهکی فراوان آن توسط کارکنان پارک ملی سوچی با درختان بلوط و راش و ممرز مراقبت می شود.

sponsor: Sochi Tour

 

 

اطلاعات تماس مشاوران تور روسیه

مرکز تخصصی برگزارکننده تور روسیه با توجه به ابراز علاقه و اشتیاق گردشگران برای سفر به روسیه به داشتن اطلاعات جامع درباره مکان های گردشگری سوچی اقدام به ارائه توضیحاتی کامل و جامع از مکان های گردشگری این شهر اعم از کوه آخون بزرگ سوچی Akhun Mountain in Sochi نموده است. همچنین کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما گردشگران در رابطه با چگونگی ثبت نام در تور روسیه ، تور مسکو و تور سن پیترزبورگ و تور سوچی می باشند.

دیگر مکان های گردشگری سن پترزبورگ 

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲
۰۹۱۲۵۴۰۰۶۶۷
۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶