کاخ یلاگین سن پترزبورگ

کاخ یلاگین سن پترزبورگ - تور روسیه

کاخ یلاگین سن پترزبورگ

کاخ یلاگین کاخی بسیار زیبا و تماشایی است که در شهر توریستی و گردشگری سن پترزبورگ قرار گرفته است. این کاخ نیز مانند کاخ های بی شمار روسی بسیار جذاب است و هر ساله گردشگران زیادی در تور روسیه و تور سن پترزبورگ به شهر سن پترزبورگ رفته و از این کاخ دیدن می کنند.

کاخ یلاگین در سال ۱۸۲۲ تکمیل شده کاخی در شهر سنت پترزبورگ که در جزیره یلاگین در رود نوا واقع شده است و در زمان سلطنت تزار اسکندر اول به عنوان کاخ تابستانی سلطنتی ساخته شده است . این کاخ در محل عمارت قبلی که در زمان حکومت کاترین بزرگ ساخته شده بود بنا گردید. این کاخ برای مادر اسکندر، ماریا فیدورنو، توسط معمار کارلو روسی طراحی شده بود. کاخ در طی جنگ جهانی دوم نابود شد اما مورد بازسازی قرار گرفت و در حال حاضر یک موزه دارد که در سفر به روسیه می توانید این کاخ و موزه را ببینید. در موزه کاخ یلاگین آثار هنری و تزیینی زیادی وجود دارند.

جزیره یلاگین در شمال امپراتوری روسیه قرار گرفت و نام خود را از مالک قبلی خود، ایوان یلاگین (۱۷۹۴ – ۱۷۲۵) یکی از نزدیکان کاترین دوم بود گرفته است. ایوان یلاگین در کیمیاگری کار می کرد و سعی داشت از مواد عادی طلا به دست بیاورد. این کاخ تابستانه جذاب در یکی از جزایر در شمال غرب سن پترزبورگ واقع شده است.

این کاخ سه سالن بزرگ دارد، ساختمان آشپزخانه دارد و بسیار امکانات دیگر. دکوراسیون داخلی آن بسیار زیباست و از دیوارهایی با سنگ مرمر ساخته شده است و نقاشی های بسیار زیبا در معماری داخلی آن استفاده شده است و همچنین درب های چوبی با کنده کاری های فوق العاده که همه و همه را می توانید در تور سن پترزبورگ نظاره گر باشید.

پس از مرگ ماریا فیدورنو، کاخ هرگز مجددا محل اقامت رسمی هیچ یک از اعضای خانواده امپریالیست نبود و در زمان انقلاب اکتبر نخست وزیر روسیه در آن جا سکونت داشت.کاخ به طور موقت توسط دولت بلشویکی تبدیل به یک موزه شد، کاخ در محاصره لنینگراد به شدت آسیب دیده بود، اما در دهه ۱۹۸۷ میلادی، کاخ یلاگین به موزه هنرهای تجسمی و کاربردی از قرن های ۱۸ تا ۲۰ میلادی تبدیل شد. نمایشگاه ها در طبقه دوم ساختمان برگزار می شوند که در تور روسیه برای دیدن این نمایشگاه ها باید به طبقه دوم بروید.

سفر به روسیه بی شک یکی از جذاب ترین سفرهایی است که تجربه خواهید کرد، سفر به سرزمین تزار ها، سرزمین کاخ های زیبا، سرزمین برف و یخ با تاریخی کهن و قدیمی که چشم ها را می نوازد. شهر سن پترزبورگ هر ساله شاهد حضور گردشگران زیادی از تمامی دنیا می باشد و تمامی امکانات رفاهی لازم برای مسافران را فراهم می کند.

این شهر پر است از جاذبه های تاریخی و گردشگری که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد. مرکز تخصصی سفر به روسیه به شما پیشنهاد می دهد به این شهر زیبا سفر کنید.

اطلاعات تماس مشاوران تور روسیه

مرکز تخصصی برگزارکننده تور روسیه با توجه به ابراز علاقه و اشتیاق گردشگران برای سفر به روسیه به داشتن اطلاعاتی درباره مکان های گردشگری سن پترزبورگ اقدام به ارائه توضیحاتی کامل و جامع از مکان های گردشگری این شهر اعم از کاخ یلاگین سن پترزبورگ Yelagin Palace  نموده است. همچنین کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما گردشگران در رابطه با چگونگی ثبت نام در تور روسیه ، تور مسکو و تور سن پیترزبورگ و تور سوچی می باشند.

دیگر مکان های گردشگری سن پترزبورگ

۰۲۱۸۶۰۴۴۶۵۳