تور روسیه | قصرهای بهبود سلامت سوچی

قصرهای بهبود سلامت سوچی

تور روسیه - قصرهای بهبود سلامت سوچی

قصرهای بهبود سلامت سوچی

شهر سوچی را به جرات می توان تکه ای از بهشت بر زمین نام برد چرا که علاوه بر زیبایی های بی نظیر تمامی منابع طبیعی شفابخش را در خود دارد. آب های معدنی سوچی سرشار از منابع غنی بوده و به صورت قلیایی سولفیدی برمی کلرایدی و بی کربناتی می باشد. با کشف چشمه آب معدنی معروف ماتسستا در سوچی با ارزش بالایی مواد معدنی همچون سولفید هیدروژن آزاد ید، برم سولفور کلوئید، تفرجگاه ها و استراحتگاه های سوچی توسعه به سزایی پیدا کرد. چهار منبع اصلی آب های معدنی : پلاستونسکی، مامایسکی ، ولکنسکیو چویژپسینسکی که جهت آشامیدن، درمان و پیشگیری بیماری کاربرد دارند در آب های معدنی سوچی یافت می شوند.

تاسیس مراکز بهبود سلامت در شهر سوچی روسیه از سال ۱۹۳۰ تا ۱۹۵۰ معمول گردید. در آن زمان مردم به صورت دسته جمعی در مکان های عمومی و پناهگاه ها زندگی می کردند. با توجه به نظر رهبر سابق شوروی ژوزف استالین مردم استحقاق این را داشتند که در قصرهای واقعی به استراحت بپردازند، به همین دلیل استراحتگاه هایی مجلل به سبک نئوکلاسیک در خیابان کورورتنی سوچی با سنگ های سفید بنا شدند. این قصرها یا مراکز بهبود سلامت با گیاهان نیمه استوایی و زیبا تزئین شده اند که گردشگران تور روسیه و تور سوچی را به خود جذب می کنن. از جمله مراکز سلامت که به سبک قصر بنا نهاده شده اند، عبارتند از: متالورگ، ویو، ورشیلو، اوردژ و نیکیدز دزیرژینسکی که اسامی همه آن ها از افراد معروف روس گرفته شده است.

در شهر سوچی با پیشرفت مراکز سلامت و بهبود و آب درمانی بیش از ۱۰۰ عدد از این مراکز وجود دارد که مجهز به مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی و تشخیص بیماری ها می باشند. این بیماری ها عبارتند از بیماری های سیستم عصبی قلبی و عروقی، اختلالات سیستم اسکلتی و عضلانی، بیماری های تنفسی بافتی پوستی گوارشی و بیماری های مربوط به محیط کاری صنعتی. مراکز تفریحی و بهبود سلامت شهر سوچی مجهز به حمام، انواع مختلف ماساژها و خدمات سونا، حمام گل، باشگاه ورزشی و سالن زیبایی وعده های غذایی، رژیمی، ترکیبی و جلبک های دریایی بسته بندی شده می باشند.

Sponsor: Sochi Tour

اطلاعات تماس مشاوران آژانس مسافرتی آتریسا گشت

مرکز تخصصی برگزارکننده تور روسیه با توجه به ابراز علاقه و اشتیاق گردشگران برای سفر به روسیه به داشتن اطلاعاتی درباره مکان های گردشگری سوچی اقدام به ارائه توضیحاتی کامل و جامع از مکان های گردشگری این شهر اعم از مراکز بهبود سلامت سوچی نموده است. همچنین کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما گردشگران در رابطه با چگونگی ثبت نام در تور روسیه ، تور مسکو و تور سن پیترزبورگ و تور سوچی می باشند.

دیگر مکان های گردشگری سوچی

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲
۰۹۱۲۵۴۰۰۶۶۷
۰۲۱۸۶۰۴۴۶۵۳