تور کریمه

تور کریمه

تور کریمه

پس از گذشت کش و قوس های فراوان و نهایی شدن الحاق کریمه به کشور پهناور روسیه ، مخاطبین تور کریمه روز به روز در حال افزایش است . بر این اساس تصمیم گرفتیم تا در کنار تور مسکو ، تور سن پترزبورگ و تور سوچی اقدام به ارائه تور کریمه با بهترین امکانات و خدمات کنیم . پارس پالاد سال هاست که به صورت رسمی کارگزاری تور روسیه و همچنین تور سوچی را بر عهده دارد . بر این اساس از سال ۱۳۹۵ تصمیم بر آن شد تا در راستای گسترش فرهنگ گردشگری بین ایران و روسیه ، تور کریمه را در بین پکیج های مسافرتی خود قرار دهیم .

کریمه یک شهر ساحلی و توریستی در شمال دریای سیاه و در جنوب اکراین واقع شده است و کل این منطقه به نوعی توسط دریای سیاه و همچنین دریای آزوف احاطه شده است . در واقع میتوان کریمه را یک شبه جزیره نامید و به تعبیر گردشگران و مسافرین تور کریمه ، این شبه جزیره تفاوتی با سایر جزایر دارد و آن هم آرامش وصف ناپذیر آن است . بر این اساس کریمه را جزیره آرام مینامند و اکثر گردشگرانی که به این منطقه سفر کرده اند به دو نکته اشاراه میکنند :

۱- طبیعت زیبا
۲- مکان های تاریخی جذاب

کریمه با ساحلی ماسه ای و سنگی جزو معدود ساحل هایی در دنیا میباشد که از هر دو پوشش ماسه و سنگ برخوردار میباشد و بستر مناسبی را برای یک حمام آفتاب بی نظیر فراهم کرده است .
نواحی جنگلی ، کوه های دیندی ، قلعه ها و کشتی های تفریحی عواملی هستند که میتوانند کل وقت شما را در این سفر درگیر خود کنند تا یک سفر رویایی را در یک مکان بیاد ماندنی برای شما رقم بزنند .

جهت مشاوره و ثبت نام در تور کریمه میتوانید با مشاورین تخصصی این مرکز تماس حاصل فرمایید .

تور کریمه - مکان های دیدنی
مکان های دیدنی - تور کریمه
روسیه - تور کریمه مکان های دیدنی

تلفن : ۸۸۱۷۶۲۰۲

آدرس : تهران خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان مطهری، نبش کوچه شکرآبی
آژانس مسافرتی پارس پالاد