تور سوچی

تور سوچی

تور-سوچی-مرداد-1396-ارزان

تور سوچی روسیه

تور سوچی را با کیفیت و خدماتی متفاوت توسط شرکت مسافرتی پارس پالاد تجربه کنید .
پارس پالاد کارگزار رسمی تور روسیه و تور سوچی در ایران میباشد که در هر دو کشور دارای تشکیلات اداری و خدماتی میباشد .
سوچی به خاطر داشتن آفتاب مناسب ، هوای مطلوب معتدل ، پوشش گیاهی بی نظیر ، چشمه های آب درمانی و خاکی با ویژگی متفاوت ، مکان مناسبی برای استراحت ، ریکاوری روحی و روانی و همچنین تفریح و استفاده از طبیعت میباشد . آب و خاک درمانگر سوچی سالانه بیش از ۴ میلیون گردشگری که با تور سوچی به این ناحیه سفر کرده اند را درمان میکند . اخیر با تدابیر شهردار و دولت کشور روسیه منطقه ی کراسنایا پولیانای سوچی بستر مناسبی برای اسکی و تفریحات زمستانی ایجاد شده است. از ویژگی های منحصر به فرد تور سوچی این است که شما همزمان میتوانید در دریا شنا کنید و لب ساحل از آفتاب گرم آن استفاده کنید و یا در همان روز به اسکی بروید و بر روی برفها یا چمن زار ها به اسکی بپردازید . از ساحل تا پیست اسکی فقط و فقط ۸۰ دقیقه راه است و شما میتوانید روزی سرد و گرم و فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید . شاید کمتر کسانی در دنیا باشند که چنین روزی را در زندگی خود تجربه کرده باشند .

موقعیت جغرافیایی و جمعیت
سوچی واقع در کشور روسیه و در کنار دریای سیاه میباشد و پس از توافقات و تفاهماتی که بین ایران و روسیه رخ داد در حال حاضر پس از تور مسکو و تور سن پترزبورگ ، پر طرفدارترین شهر توریستی روسیه میباشد. این شهر ساحلی حدودا ۵۴۱ کیلومتر مربع میباشد که در امتداد دریا قرار گرفته است. جمعیت این شهر حدودا ۴۰۰ هزار نفر است که در واقع سوچی را میتوان به عنوان یک شهر کم جمعیت روسیه عنوان کرد . در سال های اخیر افراد مهم زیادی از سوچی بازدید کرده اند که برخی از آنها عبارتند از : جورج بوش رییس جمهور اسبق آمریکا ، آقای تسویان تسی مین مدیر کنسول ایالتی چین و خانم مرکل صدر اعظم کشور آلمان .

اگر به صورت دقیق و توسط یک گردشگر حرفه ای به بررسی مکانهای گردشگری اروپای شمالی بپردازید ؛ قطعا تور روسیه سوچی به عنوان یکی از برترین گزینه ها به شمار خواهد رفت .

برخی از مکان های گردشگری سوچی عبارتند از :
۱- الزروسکویه
۲- لوو
۳- داگومیس
۴- خوستا
۵- کودپستا
۶- آدلر و کراسنایا پولیاناالاد

تور سوچی مکان های دیدنی
تور سوچی مکان های دیدنی
تور سوچی مکان های دیدنی

تلفن : ۸۶۰۴۴۶۵۳

تلفن : ۰۰۷۹۲۱۳۸۳۹۸۹۸

آدرس : روسیه، شهر سن پترزبورگ، خیابان هفتم لین، ساختمان تجاری سناتور، واحد ۵۰۳
Zvezda Company