تور روسیه | اسکای پارک سوچی

اسکای پارک سوچی

تور روسیه - اسکای پارک سوچی

اسکای پارک سوچی

اولین کسی که پرش بانجی را انجام داد و مخترع این ورزش محسوب می شود ای جی هکت می باشد. ایشان پس از پرش غیرقانونی موفقیت آمیزی که در فرانسه و از برج ایفل در سال ۱۹۸۷ داشت، این ورزش را به جهانیان معرفی کرد و آن را معروف ساخت. از سال ۱۹۸۷ تاکنون گروه ای جی هکت بیش از سه میلیون پرش در کشورهای مختلف انجام داده اند که همگی آن ها موفقیت آمیز بوده است. اولین پارک مرتفع دنیا توسط ای جی هکت بنا نهاده شد که اسکای پارک نام نهاده شد. این پارک در دره ی زیبای آخشتیرسکایا و در ارتفاع ۲۰۷ متری رودخانه مویمتا واقع شده است.

زیباترین قسمت و همچنین اصلی ترین قسمت اسکای پارک پل معلق می باشد که طول آن ۴۳۹ متر است و سازه آن از ۷۴۰ تن استیل، یک و نیم کیلومتر لنگر غول آسا و ۲۰۰۰ متر مکعب بتن تشکیل شده است. وزن کل این پل نزدیک ۱۱۰ تن می باشد که از ۸ کابل به قطر ۵۲ میلی متر آویزان شده که هر کدام از این کابل ها توانایی تحمل ۳۶۰ تن سنگینی را دارد. استحکام و پایداری پل معلق در اسکای پارک سوچی به گونه ای است که زلزله های ۹ ریشتر و طوفان و برف و یخ و رعد و برق را می تواند تحمل کند و گنجایش مسافران بر روی پل معلق به تعداد ۴۵۰ نفر است. طراحان و سازندگان این پل، معماران روسی و زلاندنویی و تیندل و شرکا می باشند که در عرض ۶ سال این پل را طراحی و ساخته اند.

گردشگران تور روسیه و تور سوچی اگر می خواهند خود را به چالش بکشند و آدرنالین خون خود را بالا ببرند، توصیه می شود که از بزرگ ترین پل معلق جهان عبور کرده  و علاوه بر لذت بردن از مناظر آن که یک طرف آن ساحل دریای سیاه  و طرف دیگر آن کوه های پوشیده از برف قفقاز است، عبور کرده و خود را به ساختمان پرش بانجی که رو به صخره ها معلق است برسانند و از ارتفاع ۶۹ متری پرش بانجی انجام دهند. به جرات می توان گفت که این یکی از هیجان انگیزترین تفریحات موجود می باشد.

علاوه بر پل معلق و پرش بانجی، اسکای پارک سوچی دارای یک چرخ و فلک به اسم روباه پرنده می باشد که در ارتفاع ۵۵۰ متری است و به عبارتی بلندترین تاب جهان با ارتفاع ۱۷۰ متر می باشد. علاوه بر ساختمان پرش بانجی ۶۹ متری، در میانه های پل معلق قسمتی وجود دارد که می توان از آن پرش بانجی را در ارتفاع ۲۰۷ متری را تجربه کرد و از آن لذت برد. این پرش بانجی بلندترین پرش بانجی در دنیا می باشد. از دیگر تفریحات و آموزش هایی که در اسکای پارک سوچی انجام می شود می توان انواع پرشبا طناب، کوه نوردی، صخره نوردی، رستوران و آمفی تئاتر را نام برد. پارک آسمان سوچی یا اسکای پارک سوچی به صورت تمام وقت و در همه ی فصول و تعطیلات آماده ارائه خدمات به گردشگران تور روسیه و تور سوچی می باشد.

 

Sponsor: Golden Ring Tours

 

 

اطلاعات تماس مشاوران تور روسیه

مرکز تخصصی برگزارکننده تور روسیه با توجه به ابراز علاقه و اشتیاق گردشگران برای سفر به روسیه به داشتن اطلاعاتی درباره مکان های گردشگری سوچی اقدام به ارائه توضیحاتی کامل و جامع از مکان های گردشگری این شهر اعم از اسکای پارک سوچی Sochi Skypark نموده است. همچنین کارشناسان این مرکز آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما گردشگران در رابطه با چگونگی ثبت نام در تور روسیه ، تور مسکو و تور سن پیترزبورگ و تور سوچی می باشند.

دیگر مکان های گردشگری سوچی

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲
۰۹۱۲۵۴۰۰۶۶۷
۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶